Щотижнева нарада із директорами комунальних підприємств

Дата: 15.02.2021 10:53

15 лютого 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із своїм заступником Миколою Соколовським та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району. В ході наради представники вищезазначених служб звітували про діяльність своїх служб за минулий тиждень: директор комунального підприємства "Рокитневодоканал" Олексій Ніколенко доповів, що працівники підзвітної служби займаються пробиванням внутрішньо дворової каналізації біля будинку по вулиці Ентузіастів, 17 Б та ремонтують прорив центрального водопроводу по вулиці Вокзальна. Директор комунального підприємства "Рокитнеблагоустрій" Юрій Сахно доповів, що зараз у селищі проводиться розчищення доріг від снігу та посипаються спеціальною посипною сумішшю дороги. Юрій Григорович відмітив, що через значні снігові опади та перемети на дорогах району для очищення снігу необхідне застосування більш потужної очищувальної техніки. Директор комунального підприємства "Рокитне ЖЕП" Сергій Лузанчук зазначив, що протягом минулого тижня підприємство працювало в штатному режимі. По завершенню наради селищний голова кожному із присутніх дав відповідні доручення та вказівки.