100-рiччя

Дата: 21.01.2021 15:58

21 січня 2021 року свій сторічний ювілей святкує жителька села Шарки Микитенко Марія Омельянівна.

З днем народження довгожительку приїхали вітати Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський, секретар Рокитнянської селищної ради Юрій Шимченко, депутат Рокитнянської селищної ради Ярослав Литвин, староста сіл Шарки та Калинівка Микола Шаровара, представники СТОВ „Росія”, рідні, односельчани та представники місцевих ЗМІ.

Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов привітав з ювілеєм іменинницю, побажав Божої ласки, міцного здоров’я та світлої пам’яті і подарував їй квіти та солодощі.

Марія Омелянівна – найстарша жінка у селі Шарки. У невеличкому на зріст і худорлявому тілі ховається щира українка. Вона ніколи не сподівалася, що зустріне такий поважний і сивий ювілей, оскільки ціле життя важко пропрацювала в колгоспі.

Ювілярку дуже розчулила увага гостей, приймаючи вітання вона щиро подякувала за турботу та подарунки.