КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО РОКИТНЯНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ «РОКИТНЯНСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

29 Листопада, 2021 р., 10:53
Вакцинальна медична бригада нашого КНП Рокитнянський центр ПМСД, провела щеплення проти COVID в тимчасовому пункті вакцинації проти COVID залізничного вокзалу міста Києва. Вакциновано 154 особи.
29 Листопада, 2021 р., 10:44
Обговорення питання рутинної вакцинації...
29 Листопада, 2021 р., 10:22
Медики приїхали провести щеплення другої дози вакцини проти COVID до працівників КАТП 1066. Вакциновано лікарем Марченко Наталією Леонідівною та медичною сестрою Дяденко Тетяною Петрівною 10 осіб підприємства.
26 Листопада, 2021 р., 21:02
У боротьбі з Ковід Україна вводить обмеження невакцинованим - від заборони відвідувати певні громадські місця до відсторонення від роботи. Але, поруч з тим, МОЗ включило лікування пневмонії в програму державних гарантій, лікування коронавірусної хвороби є безоплатним в країні.
26 Листопада, 2021 р., 20:59
#Коронавірусна хвороба COVID-19 впливає на організм людини з різних сторін. І хоча у першу чергу йдеться про вплив на дихальні шляхи, серцево-судинна система також перебуває під прицілом COVID-19.
26 Листопада, 2021 р., 20:53
Сьогодні 25.11.2021р, відбувся виїзд до села Лубянка, вакцинальної бригади медиків на чолі з лікарем Марченко Наталією Леонідівною та медичною сестрою Дяденко Тетяною Петрівною. Вакциновано проти #COVID19, 11 осіб.
23 Листопада, 2021 р., 14:54
23 Листопада, 2021 р., 13:03