РОКИТНЯНСЬКА ДПІ ГУ ДПС У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ

07 Лютого, 2022 р., 12:23
За січень 2021 року до бюджетів територіальних громад Київщини надійшло 1,6 млрд грн
01 Лютого, 2022 р., 12:21
Обережно!!!! На Київщині платники податків отримують «фіктивні запити – вимоги» від слідчих Податкової служби Головне управління у Київській області вже повідомляло про випадки надходження до платників податків «фіктивних запитів - вимог» за підписом старшого слідчого з особливо важливих справ першого відділу РКП СУФР Головного управління Державної податкової служби у Київській області, однак, за останній тиждень податківці продовжують отримувати повідомлення про надходження таких «запитів – вимог» платникам податків Київщини.
28 Січня, 2022 р., 18:32
Зміни порядку відображення податкових ставок та сум податку в чеках РРО/ПРРО при продажу тютюнових виробів Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Законом України від 30.11.2021 № 1914 до Податкового Кодексу України запроваджено зміни порядку оподаткування ПДВ для операцій з постачання тютюнових виробів: встановлюється окремий порядок визначення бази оподаткування на етапі першого постачання таких товарів їх виробниками та на етапі першого постачання таких товарів суб’єктами господарювання, які пов’язані відносинами контролю з такими виробниками, а також запроваджується пільговий режим оподаткування ПДВ (звільнення) на всіх наступних етапах постачання таких товарів.
19 Січня, 2022 р., 17:38
Які платники єдиного податку можуть бути платниками ПДВ
10 Січня, 2022 р., 16:39
Головне управління ДПС у Київській області звертає увагу, що з 01 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році.
12 Листопада, 2021 р., 10:17
 Відповідно до норм Податкового кодексу України (далі ПКУ) одноосібникам, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) площею понад 2 га та отримують доходи від продажу с/г продукції, кожного року в обов’язковому порядку необхідно подавати податкові декларації про майновий стан і доходи (пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ) – навіть якщо Ви не продаєте вирощений урожай.
23 Липня, 2021 р., 18:52
Головне управління ДПС у Київській області на підставі п.20.1.3 ст.20 Податкового кодексу України інформує щодо наявного податкового боргу станом на 01.07.2021  року  в платників  (фізичні – особи, підприємці, само зайняті особи, фізичні особи) Рокитнянської селищної територіальної громади.
22 Червня, 2021 р., 09:26
Головне управління ДПС у Київській області на підставі п.20.1.3 ст.20 Податкового кодексу України інформує щодо наявного податкового боргу станом на 01.06.2021  року  в платників  (фізичні – особи, підприємці, само зайняті особи, фізичні особи) Рокитнянської селищної територіальної громади.