Дорожню інфраструктуру Київщини продовжують оновлювати в рамках «Великого будівництва»

На Київщині триває вдосконалення дорожньої інфраструктури в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Один із об’єктів, де зараз проходять роботи, – це автошлях Обухів-Лісники через Великі Дмитровичі та Ходосівку.

На Київщині введуть в експлуатацію один із мостів у рамках «Великого будівництва»

На Київщині готуються вводити в експлуатацію міст на автошляху Васильків-Княжичі-Лука-Гореничі. Капітальний ремонт на об’єкті тривав у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

ДВІ ШКОЛИ КИЇВЩИНИ ДО КІНЦЯ ЖОВТНЯ КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУЮТЬ У РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

На Київщині до кінця жовтня планують завершити капітальні ремонти двох шкіл. Йдеться про освітні заклади в селі Пашківка Макарівської громади та селі Вовчків Поліської громади.

МАЙЖЕ ПІВ ТИСЯЧІ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ З’ЯВИЛОСЬ НА КИЇВЩИНІ ЗАВДЯКИ «ВЕЛИКОМУ БУДІВНИЦТВУ»

480 нових робочих місць цьогоріч було створено на Київщині в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Відтак майже пів тисячі жителів були задіяні у вдосконаленні регіональної соціальної інфраструктури.