У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПРОВЕЛИ ПРЕСКОНФЕРЕНЦІЮ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО-2021»

• Переглядів: 2

Сьогодні, 20 січня, у Київській області була проведена звітна пресконференція за результатами реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Під час неї очільник облдержадміністрації Василь Володін проінформував про ключові досягнення в розвитку соцільної інфраструктури пристоличного регіону впродовж минулого року.

КИЇВЩИНА ОТРИМАЄ МАЙЖЕ 1,2 МЛРД ГРН СУБВЕНЦІЇ НА РЕМОНТ ДОРІГ

• Переглядів: 7

Київській області у 2022 році передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах у сумі 1 185 196,300 тис грн.

НА КИЇВЩИНІ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» З‘ЯВИТЬСЯ ЩЕ ОДИН НОВИЙ СТАДІОН

• Переглядів: 6

У селі Переяславське Бориспільського району на Київщині триває будівництво спортивного стадіону. Це один з 16 проєктів Київської області, включений до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на 2022 рік.

НА КИЇВЩИНІ БУДУЮТЬ ПОТУЖНИЙ ЦНАП, ЯКИЙ ОБСЛУГОВУВАТИМЕ ПОНАД 220 ТИСЯЧ ОСІБ

• Переглядів: 14

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Білій Церкві продовжується створення сучасного Центру надання адміністративних послуг, який працюватиме в форматі «прозорого офісу». Очікується, що після завершення всіх робіт він обслуговуватиме понад 220 тисяч осіб.

ЗА РІК У ПРИСТОЛИЧНОМУ РЕГІОНІ ПЛАНУЮТЬ ВІДКРИТИ П’ЯТЬ НОВИХ ДИТСАДКІВ І СТВОРИТИ 700 ДОДАТКОВИХ МІСЦЬ ДЛЯ ДІТЕЙ

• Переглядів: 10

Цьогоріч на Київщині планується відкриття п’яти нових дитячих садків в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

У «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»-2022 ВКЛЮЧЕНО 5 СПОРТИВНИХ ОБ‘ЄКТІВ КИЇВЩИНИ

• Переглядів: 31

До програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на 2022 рік включено 5 спортивних об‘єктів  Київської області. Про це повідомив перший заступник голови Київської облдержадміністрації Дмитро Назаренко.