РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

Програма Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво"

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА КИЇВЩИНІ: ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА ОНОВЛЮЄМО ДОРОГИ, ЯКІ НЕ РЕМОНТУВАЛИСЯ ДЕСЯТКИ РОКІВ, – О. КУЛЕБА

У рамках ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським програми «Велике будівництво» в Київській області триває активна розбудова доріг. Лише на експлуатаційне утримання автомобільних доріг  загального користування місцевого значення протягом року передбачено 233 млн. грн.

08:53:39 21.02.2022

«ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО»: ПОНАД 60 ТИСЯЧ МЕШКАНЦІВ КИЇВЩИНИ ОТРИМАЮТЬ ДОСТУП ДО СУЧАСНОЇ СПОРТИВНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

В Київській області продовжать оновлювати спортивну інфраструктуру в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Про це повідомив заступник голови Київської ОДА Андрій Лісовик.

08:52:45 21.02.2022

ПОНАД 2 ТИСЯЧІ МІСЦЬ У ШКОЛАХ ТА 705 У САДОЧКАХ З‘ЯВИТЬСЯ НА КИЇВЩИНІ ЗАВДЯКИ «ВЕЛИКОМУ БУДІВНИЦТВУ»

На Київщині триває реалізація програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Так, планується збудувати та відремонтувати 5 шкіл, завдяки чому буде створено додатково 2303 учбових місця.

08:51:45 21.02.2022

БЕЗБАР’ЄРНИЙ ДИТСАДОК ДЛЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ БУДУЮТЬ У ВИШНЕВОМУ В РАМКАХ ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ ПРОГРАМИ

У Вишневому триває зведення дитячого садка для дітей з обмеженими можливостями, у тому числі з інвалідністю. Роботи проходять у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

12:59:04 11.02.2022

ЩЕ ОДИН СПОРТИВНИЙ ОБ’ЄКТ ЗБУДУЮТЬ НА КИЇВЩИНІ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

У Боярці Фастівського району заплановане будівництво багатофункціонального майданчика. Сучасна спортивна локація з’явиться в громаді вже цього року в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

16:44:33 02.02.2022

НА КИЇВЩИНІ БУДУЮТЬ «ПРОЗОРИЙ ОФІС», ЯКИЙ ОБСЛУГОВУВАТИМЕ ПОНАД 220 ТИСЯЧ ОСІБ

На Київщині в Білій Церкві триває реконструкція нежитлової будівлі, у якій після завершення всіх робіт запрацює «Прозорий офіс».  Проєкт реалізується у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

16:42:07 02.02.2022