Робочі будні КП «Рокитне водоканал»

З 22.11. по 26.11. 2021 комунальне підприємство Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитне водоканал»  провели гідродинамічну очистку центрального каналізаційного колектору по вулиці Ентузіастів,

Підготовчі роботи до зимового періоду.

В Рокитнянській громаді тривають роботи по підготовці до зимового періоду. З метою забезпечення  громади посипним матеріалом для доріг за кошти Рокитнянської селищної ради було придбано 450 тонн гран відсіву та 24 тонни солі, також Комунальним підприємством Рокитнянської селищної ради «Рокитнеблагоустрій» було закуплено пісок.

Ремонтні роботи КП "Рокитне водоканал"

З 15.11. по 19.11.2021 року включно Комунальне підприємство Рокитнянської селищної ради "Рокитне водоканал"  провели ремонт водопроводу в с. Острів.

Підготовка до зими триває!

З 08.11. по 12.11.2021 року Комунальне підприємство Рокитнянської селищної ради "Рокитне водоканал" провели гідродинамічну очистку системи водовідведення багатоквартирних будинків по вул. Лісна 12, Незалежності 9, 127, Ентузіастів 10, 17б.

Впорядкування сміттєзвалищ

11 листопада 2021 року завершено роботи з впорядкування несанкціонованих сміттєзвалищ у селах Калинівка та Ромашки, які проведено за ініціативи Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова.

КП "Рокитне водоканал" інформує

З 01.11. по 05.11.2021 року включно Комунальне підприємство Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" проведено ремонт системи водопостачання по вул. Шкільна, Вокзальна, та в урочищщі Сухоліси на блоці свердловин.

Благоустрій Рокитнянської громади триває

З метою забезпечення утримання території Рокитнянської громади у належному стані та створення умов, сприятливих для життєдіяльності громадян, поліпшення екологічного стану, працівниками комунального підприємства селищної ради «Рокитнеблагоустрій» розпочато наведення санітарного стану несанкціонованого сміттєзвалища в селі Ромашки.

Підготовка до зими триває!

З 18.10. по 29.10. Працівниками Комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" було завершено ремонт системи опалення в адміністративному приміщенні селищної ради