РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

НОВИНИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

11 Червня, 2021 р., 15:50
Протягом цього тижня працівниками комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП", "Рокитне водоканал" та "Рокитнеблагоустрій" виконано значний обсяг робіт, а саме:
04 Червня, 2021 р., 13:23
Комунальні підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП", "Рокитне водоканал" та "Рокитнеблагоустрій" щодня виконують значний обсяг робіт, щоб територія громади перебувала в належному санітарному стані.
31 Травня, 2021 р., 14:37
31 травня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП" встановлено квітник по вулиці Заводська, 7.