РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

НОВИНИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ

03 Вересня, 2021 р., 17:58
Сьогодні працівниками Комунального підприємства Рокитнянської селищної ради «Рокитнеблагоустрій» виконано ремонт тротуару перед бюветом по вулиці Незалежності (поряд з центральним парком). З метою попередження у подальшому пошкодження  тротуарної плитки  встановлено три обмежувачі виїзду транспортних засобів на тротуар (на фото).
10 Серпня, 2021 р., 15:29
10.08.2021 року Комунальне підприємство «Рокитне водоканал» Рокитнянської селищної ради провели гідродинамічну очистку внутрішньодворової системи водовідведення по вулиці Заводська 5,7,9.
06 Серпня, 2021 р., 17:23
Працівниками Комунального підприємства «Рокитне водоканал» Рокитнянської селищної ради з 02.08.2021 по 06.08.2021 року проведено прокладання 75 погонних метрів 65 міліметрового  нового трубопроводу в селі Острів Рокитнянської територіальної громади.
06 Серпня, 2021 р., 16:30
Сьогодні 06.08.2021 року працівниками Комунального підприємства «Рокитнеблагоустрій», комунального підприємства «Рокитне водоканал» Рокитнянської селищної ради  та  дідьниці № 7 ТОВ «Спец - Комплект-Постач» було розчищено дороги від грязевих потоків які утворилися після сильного дощу: у селі Насташка та у селі Синява по вулиці Лісна,
04 Серпня, 2021 р., 17:24
Комунальне підприємство «Рокитнеблагоустрій» Рокитнянської селищної ради  постійно працює на благо жителів громади. Працівниками комунального підприємства постійно проводиться  косіння трави по вулицях селища Рокитне.
04 Серпня, 2021 р., 17:00
Комунальним підприємством «Рокитне водоканал» Рокитнянської селищної ради, розпочато ремонтні роботи  в урочищі Сухоліси на блоці артезіанських свердловин по облаштуванню зони санітарного режиму,
12 Липня, 2021 р., 16:44
12.07.2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, заступник селищного голови Микола Соколовський та начальник відділу архітектури та містобудування Рокитнянської селищної ради Ігор Лалак переглянули стан роботи каналізаційно-очисних споруд  комунального підприємства «Рокитне водоканал».
08 Липня, 2021 р., 17:15
Внаслідок негоди, яка вирувала на території Рокитнянської громади було підтоплено ряд населених пунктів.