30 Червня, 2022 р., 08:55
ТОВ "КСЛ" інформує про проведення вибухових робіт 02 липня 2022 року, в період з 10:00 до 16:00, на Ольшаницькому родовищі гранітів.
29 Червня, 2022 р., 18:11
Понад 3 млн українців відвідали Гід з державних послуг. Цієї цифри Гід досяг менше ніж за рік. Щодня команда Мінцифри доповнює та оновлює Гід у режимі реального часу для того, щоб взаємодія держави та громадян була комфортнішою і простішою.
28 Червня, 2022 р., 18:19
28 червня 2022 року в селищі Рокитне на базі спортивного майданчика із синтетичним покриттям Рокитнянського закладу загальної середньої освіти №3 відбувся дитячий турнір з міні-футболу присвячений Дню Конституції України.
28 Червня, 2022 р., 15:30
Аукціон з оренди комунального майна призначений на 18 липня 2022 року о 11:35 в електронній торговій системі.
28 Червня, 2022 р., 13:48
Учасників бойових дій Рокитнянської територіальної громади, що не отримали щорічну разову грошову допомогу, відповідно до Порядку використаних у 2022 році коштів державного бюджету, передбачених на виплати щорічної разової грошової допомоги ветеранам війни і жертвам нацистський переслідувань, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022 року №540 «Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань», просимо звернутися до відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Рокитнянської селищної ради з необхідним пакетом документів:
28 Червня, 2022 р., 13:02
28 червня 2022 року у  бібліотеках  Комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Публічна бібліотека» були проведені ряд заходів з нагоди державного свята  Дня Конституції України.
28 Червня, 2022 р., 11:21
Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. 28 червня в нашій державі відзначається історична подія. Цього дня у 1996 році був прийнятий Основний Закон України - Конституція. Прийняття цього документу ознаменувало фундаментальне закріплення незалежності нашої держави, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній Україні. З нагоди державного свята за участю керівництва селищної ради відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку та до пам’ятного знаку Захисникам незалежності України.