31 Березня, 2022 р., 19:53
На Київщині в ніч з 31 березня на 1 квітня комендантська година триватиме з 21:00 до 6:00 години. Дія тимчасових обмежень розповсюджуються на всі 7 районів області.
30 Березня, 2022 р., 18:13
Станом на 30 березня ситуація на території Рокитнянщини залишається контрольованою.
30 Березня, 2022 р., 16:44
Не викинь книгу у смітник! Її віддай в бібліотеку Бо книга - скарб, у ній для тебе Думок і висловів квітник Кохання, радість, смуток, біль. А ще невидані простори Письменник відкриває в ній Тож, дурно книгу не змарнуй В бібліотеку подаруй!
30 Березня, 2022 р., 16:36
Нові надходження книг, отримані з Українського інституту книги в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек пройшли бібліотечну обробку у відділі комплектування та обробки літератури та взяті на облік у Публічній бібліотеці.
30 Березня, 2022 р., 16:06
Комендантська година у Київської області діятиме з 21:00 до 6:00. Тимчасові обмеження запроваджуються з 30 по 31 березня у всіх районах регіону.
30 Березня, 2022 р., 10:45
Здійснення прямої військової агресії росії проти України призвело до руйнації цивільної інфраструктури, помешкань, загибелі українських громадян. Більшість тих, чиї домівки знаходились на лінії зіткнення та окупації загарбників, опинилися в скрутному становищі та вимушені були покинути рідні місця.
29 Березня, 2022 р., 20:15
З початку війни реєстр був вимкнений, щоб дані українців були в повній безпеці. Зараз Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань знову працює, і можна подавати заявку на автоматичну реєстрацію ФОП.
29 Березня, 2022 р., 17:30
На території Київської області буде діяти комендантська година з 21:00 до 6:00. Обмежувальні заходи запроваджуються з 29 по 30 березня та розповсюджуються на всі райони Київщини.
29 Березня, 2022 р., 07:21
28 березня 2022 року гуманітарний штаб Рокитнянської селищної ради, що розміщений у Центральному будинку культури, отримав чергову допомогу від місцевих небайдужих жителів та підприємців.
28 Березня, 2022 р., 18:39
Тут корисні контакти та важлива інформація (безпека, гігієна, щеплення, грудне вигодовування, дитяче харчування, психологічна підтримка, особливості піклування про дітей з інвалідністю).