31 Грудня, 2021 р., 09:04
Шановна Рокитнянська громада! Ось і закінчується  2021 рік, який був далеко не простим для усієї держави та громади. На жаль, життя вносить свої корективи… Восьмий рік триває війна на Сході країни й наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави, а пандемія небезпечної хвороби внесла свої заборони та обмеження.
31 Грудня, 2021 р., 09:00
Новорічні свята – це дивовижна пора, завжди хвилююча і завжди радісна. Це усіма нами улюблені дні, наповнені світлом свята, спільної радості, веселощів, очікування дива, душевного тепла та надії.
29 Грудня, 2021 р., 15:48
29 грудня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо функціонування комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Рокитнянський дитячий будинок «Чебурашка».
29 Грудня, 2021 р., 15:03
Сьогодні 29.12.2021 року працівники комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнеблагоустрій» та ТОВ «АПК Насташка» провели роботи щодо  упорядкування території сміттєзвалища в селі Насташка.
29 Грудня, 2021 р., 10:55
29 грудня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради під головуванням селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.