30 Листопада, 2021 р., 17:23
Рокитнянська селищна рада Київської області відповідно до листа ВИРОБНИЧОГО ПІДРОЗДІЛУ «ФАСТІВСЬКА ДИСТАНЦІЯ КОЛІЇ» АТ «УКРЗАЛІЗНИЦЯ» повідомляє про те, що для виконання ремонтних робіт в межах залізничного переїзду 66 км, який розташований в смт Рокитне, автодорога Рокитне-Телешівка, в добу 02.12.2021 року з 8 год. 00 хв. по 17 год. 00 хв. буде закрито рух для проїзду транспортних засобів через переїзд. Об’їзд буде здійснюватись через залізничний переїзд 64 км, який розташований по вул. Висока, Т-10-10, біля зупиночної платформи Житні гори або 76 км с.Ольшаниця, біля зупиночної платформи Бушеве, автодорога Рокитне - Ольшаниця, Т-10-17.
30 Листопада, 2021 р., 14:34
30 листопада 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук провів засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Рокитнянської селищної ради. Розглянуто питання про погодження кандидатури на призначення опікуна у разі визнання особи недієздатною та затвердження Подання щодо можливості призначення опікуна.
30 Листопада, 2021 р., 13:30
Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.  Підготували добірку соціальних послуг на Гіді:
30 Листопада, 2021 р., 11:00
30 листопада 2021 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді під головуванням Рокитнянського селищного голови, голови комісії Юрія Богданова. В ході засідання комісії розглядалися питання:
30 Листопада, 2021 р., 09:15
30 листопада 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів засідання Громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Рокитнянської селищної ради. За підсумками засідання комісії взято на квартирний облік особу, яка має статус дитини позбавленої батьківського піклування.
29 Листопада, 2021 р., 13:39
29 листопада 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулася сімнадцята сесія Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
29 Листопада, 2021 р., 10:36
29 листопада 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.
29 Листопада, 2021 р., 09:43
29 листопада 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Олександр Вакулюк провів засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян. Під час засідання розглянуто питання про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Рокитнянської селищної ради на 2022 рік, про затвердження Положення про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитнянська багатопрофільна лікарня».
29 Листопада, 2021 р., 09:00
29 листопада 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області щодо вирішення актуальних питань у сфері житлово-комунального господарства.