24 Жовтня, 2021 р., 23:05
Колектив Рокитнянської селищної ради, депутатський корпус та виконавчий комітет висловлює щирі співчуття депутату Вакулюку Олександру Васильовичу та його родині з приводу тяжкої і непоправної втрати – смерті його матері Вакулюк Катерини Антонівни, яка пішла із земного життя.
23 Жовтня, 2021 р., 15:26
23 жовтня 2021 року на центральному стадіоні селища Рокитне відбулась фінальна частина футбольного Кубка, присвяченого пам’яті Василя Івановича Литвина.
23 Жовтня, 2021 р., 13:20
23 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді. Розглянуто питання про протиепідемічні заходи в Рокитнянській громаді, пов'язаний із гострою респіраторною хворобою СОVID – 19, спричиненою коронавірусом SARS CoV-2, про випадок сказу собаки у с. Телешівка.
22 Жовтня, 2021 р., 15:19
22 жовтня 2021 року у залі засідань Рокитнянської селищної ради відбулося спільне засідання комісій з питань надання матеріальної допомоги жителям Рокитнянської територіальної громади та з питань надання матеріальної грошової допомоги військовослужбовцям, які перебувають (перебували) в зоні проведення ООС (АТО) та членам їх сімей. Всього розглянуто 35 заяв (на суму 102 500 грн). Під час розгляду даних звернень комісією враховані обставини, зазначені в довідках, виданих закладами охорони здоров’я. Розглянувши та обговоривши подані заяви, комісія прийняла відповідні рішення щодо надання матеріальної допомоги мешканцям громади. У засіданні взяли участь члени комісії.
22 Жовтня, 2021 р., 14:45
Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради було здійснено плановий виїзд по селищу Рокитне та в села Троїцьке, Насташка, Синява. Відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї та сім’ї, де нещодавно народились немовлята.
22 Жовтня, 2021 р., 13:40
01 серпня 2021 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост» від 14.07.2021 р. №1638-ІХ. Згідно цього документу старостинський округ утворюється у складі одного або декількох населених пунктів, де проживає не менше 500 жителів.
22 Жовтня, 2021 р., 13:00
22 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини Білоцерківської районної державної адміністрації під головування голови Білоцерківської районної державної адміністрації Мерзлюк Людмили Володимирівни.
21 Жовтня, 2021 р., 12:22
21 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, його заступники Микола Соколовський і Олександр Конопчук та начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак відвідали Рокитнянську дитячо-юнацьку спортивну школу, де наразі тривають ремонтні роботи покрівлі.
21 Жовтня, 2021 р., 10:20
21 жовтня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, під керівництвом селищного голови, голови комісії Юрія Богданова.