28 Жовтня, 2021 р., 13:20
З 25 вересня 2021 року в Україні стартував національний конкурс "Молодіжна столиця України", ініціаторами якого є Міністерство молоді та спорту України, Український інститут міжнародної політики та Національна молодіжна рада України.
28 Жовтня, 2021 р., 12:00
28 жовтня 2021 року відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова на якому вирішено, що із 00 год. 00 хв. 30 жовтня на території Рокитнянської територіальної громади почне діяти «червоний» рівень епідемічної небезпеки.
28 Жовтня, 2021 р., 09:24
28 жовтня 2021 року відзначається День визволення України від фашистських загарбників - день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.
28 Жовтня, 2021 р., 09:00
28 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із заступниками селищного голови Миколою Соколовським і Олександром Конопчуком та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
27 Жовтня, 2021 р., 19:00
Завершено капітальний ремонт вулиці Козловського в смт Рокитне, який якісно та в найкоротший термін виконало ТОВ «Будівельна компанія-ВР». Якість виконання робіт оцінили Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та його заступник Микола Соколовський.
27 Жовтня, 2021 р., 17:30
27 жовтня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Олександр Вакулюк провів засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян.
27 Жовтня, 2021 р., 16:58
27 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із старшим інженером з експлуатаційної діяльності АТ «Київоблгаз» Олексієм Болтівець щодо надійності та оперативності входження у опалювальний сезон 2021-2022 років.
27 Жовтня, 2021 р., 15:26
27 жовтня 2021 року у селі Насташка відбулась зустріч Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та його заступника Миколи Соколовського із активом села щодо створення старостинських округів та бачення шляхів розвитку нашої територіальної громади.