31 Жовтня, 2021 р., 15:09
З 18.10. по 29.10. Працівниками Комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" було завершено ремонт системи опалення в адміністративному приміщенні селищної ради
30 Жовтня, 2021 р., 08:54
У межах Рокитнянської селищної територіальної громади утворено 7 старостинських округів:
29 Жовтня, 2021 р., 17:00
29 жовтня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулася чотирнадцята сесія Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
29 Жовтня, 2021 р., 08:45
З 30 жовтня на Київщині почне діяти “червоний” рівень епідемічної небезпеки.
28 Жовтня, 2021 р., 15:41
28 жовтня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів засідання адміністративної комісії при виконкомі Рокитнянської селищної ради.
28 Жовтня, 2021 р., 15:26
Міністерство молоді та спорту України активно продовжує роботу щодо підвищення рівня компетентностей молоді, пошуку та втілення нових сучасних форм роботи з молоддю, серед яких одну з головних позицій сьогодні займають проєкти неформальних спортивних рухів.
28 Жовтня, 2021 р., 14:00
За рахунок коштів державного бюджету підрядною організацією ТОВ "ДЕКС СІТІ" згідно договору, укладеного з Департаментом регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації, виконано запланований обсяг робіт з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С101902 Острів – Колесникове. Завершення робіт згідно плану - у 2022 році.