20 Вересня, 2021 р., 11:50
Всього з початку року зареєстровано 1895 випадків захворюваності на COVID-19, з них 164 дітей, що складає 8,6 %.
17 Вересня, 2021 р., 20:27
17 вересня 2021 року у с. Троїцьке відбувся урочистий запуск нового твердопаливного (дров’яного) котла, теплогенератора ТГУ-600 у місцевому клубі та ФАПі.
17 Вересня, 2021 р., 15:55
17.09.2021 в  Центральному  парку  селища Рокитне відбулася  приємна подія - в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України», з метою організації оздоровчої активності громадян, створення гідних умов для занять фізичною культурою і спортом, поліпшення якості та тривалості активного життя населення було відкрито новий спортивний майданчик.
17 Вересня, 2021 р., 14:29
Працівниками Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради спільно з працівником служби у справах дітей та сім’ї  Рокитнянської селищної ради було здійснено плановий виїзд в села Ольшаниця та Першотравневе. Відвідано сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітні родини та сім’ю опікунів.
17 Вересня, 2021 р., 14:01
З 13.09. по 17.09. включно працівники комунального підприємства Рокитнянської селищної ради "Рокитне водоканал" провели очистку об'єктів водопостачання від порослі, ремонт системи водопостачання по провулку Залізнодорожному,