24 Вересня, 2021 р., 15:13
З 20.09 по 24.09. включно було продовжено роботи з  підготовки підприємства та техніки до роботи в зимовий період
24 Вересня, 2021 р., 09:27
23 вересня 2021 року у селі Острів відбулась зустріч Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова із активом села щодо нарахування і затвердження нових тарифів на водопостачання.
24 Вересня, 2021 р., 08:00
З метою наповнення місцевого бюджету Рокитнянська територіальна громада нагадує мешканцям громади та громадянам, власникам і користувачам земельних ділянок, нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки та транспортних засобів, що громадяни громади повинні протягом 60 днів з дня вручення податкового-повідомлення рішення сплатити майнові податки.
23 Вересня, 2021 р., 19:48
Виконуючи функції, покладені на органи прокуратури ст. 131-1 та п. 9 Перехідних положень Конституції України, Білоцерківською окружною прокуратурою протягом 6 місяців 2021 року не припинялись вживатись заходи щодо покращення прокурорської діяльності, реального усунення порушень законів на території Білоцерківського району, поновлення прав громадян і інтересів держави, притягнення винних осіб до відповідальності та забезпечення відшкодування спричиненої злочинами або іншими правопорушеннями шкоди.
23 Вересня, 2021 р., 11:41
23 вересня 2021 року депутату Рокитнянської селищної ради Сергію Буслу вручили Подяку від командування та особового складу 53-ї окремої механізованої бригади в/ч А-0536 за особисту ініціативу та вагомий внесок у справу всебічної допомоги військовій частині.
23 Вересня, 2021 р., 10:30
Легалізація заробітної плати – залишається найактуальнішим питанням сьогодення. Законом  України№1058  “Про  загальнообов’язкове  державне  пенсійне  страхування”  передбачено,  що  страховий  стаж – це  період (строк),  протягом  якого  особа  підлягала  загальнообов’язковому  державному  соціальному  страхуванню,  якою  або за яку сплачувався збір на обов’язкове державне пенсійне страхування згідно із законодавством, що діяло раніше, та/або підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню згідно і з цим Законом і за який сплачено страхові внески в сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок.
23 Вересня, 2021 р., 10:21
21.09.2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов ознайомився з початком робіт щодо буріння пробної свердловини по вулиці Жовтнева для визначення якості питної води.
22 Вересня, 2021 р., 16:55
22 вересня 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів спільне засідання комісій з питань надання матеріальної допомоги жителям Рокитнянської територіальної громади та з питань надання матеріальної грошової допомоги військовослужбовцям, які перебувають (перебували) в зоні проведення ООС (АТО) та членам їх сімей. Загалом, в ході засідання розглянуто 32 заяви.