30 Вересня, 2021 р., 18:00
В рамках проведення акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою територій населених пунктів Рокитнянською селищною радою ініційовано проведення заходів з розчищення і упорядкування території будівельного майданчика спортивної школи в селищі.
30 Вересня, 2021 р., 15:53
30 вересня 2021 року в Рокитнянській селищній раді відбулось засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології.
30 Вересня, 2021 р., 15:35
30 вересня 2021 року в Рокитнянській селищній раді відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту під головуванням депутата Рокитнянської селищної ради, заступника голови комісії Миколи Юрченка для закриття протоколу.
30 Вересня, 2021 р., 15:00
30 вересня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді. Розглянуто питання про протиепідеміологічний  стан в Рокитнянській громаді, пов'язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.
30 Вересня, 2021 р., 08:00
Шановні бібліотекарі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу суспільства до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.
30 Вересня, 2021 р., 06:00
Мама і тато - два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її.
29 Вересня, 2021 р., 15:24
29 вересня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради під головуванням селищного голови Юрія Богданова та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
29 Вересня, 2021 р., 14:33
29 вересня свій ювілейний день народження святкує чарівна жінка, привітна господиня, шанована людина нашої громади, завідувач клініко-діагностичної лабораторії КПН «Рокитнянська багатопрофільна лікарня» – Литвин Зоя Михайлівна.
28 Вересня, 2021 р., 15:03