31 Серпня, 2021 р., 18:00
31 серпня 2021 року напередодні навчального року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов відвідав навчальні заклади громади: Запрудянську гімназію,
31 Серпня, 2021 р., 17:37
31 серпня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології.
30 Серпня, 2021 р., 11:12
30.08.2021 року селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду з директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
28 Серпня, 2021 р., 18:20
З 25.08.- 28.08 працівниками комунального підприємства "Рокитне водоканал" Рокитнянської селищної ради проведено ремонт залізобетонних конструкцій КОС,
27 Серпня, 2021 р., 11:20
27 серпня 2021 року керівництво Рокитнянської громади привітали голову Рокитнянської ради ветеранів Миколу Олексійовича Красіна, який напередодні відсвяткував день народження.
26 Серпня, 2021 р., 15:37
Відбулися чергові зміни в призначенні субсидії. Право на призначення житлової субсидії матимуть особи, у разі здійснення ними купівлі квартири (будинку) на суму, що перевищує 50 тис. грн. за умови, що купівля житла відбулась протягом шести місяців після продажу іншого житла ( квартири, будинку), яке було єдиним приміщенням у їх власності, на підставі документального підтвердження.
26 Серпня, 2021 р., 12:09
26 серпня 2021 року керівництво Рокитнянської селищної ради передали кошти, виручені за білети благодійної акції, яка відбулась 24 серпня під час святкових заходів в Рокитнянській громаді з нагоди 30-річчя незалежності України, батькам дітей, які потребують допомоги, а разом з ними і тепло небайдужих сердець земляків, які усі разом сильно бажають та роблять все, щоб ці діти отримали перемогу над хворобою.