30 Липня, 2021 р., 17:06
Через місяць для школярів Рокитнянської громади пролунає шкільний дзвінок. Відтак, питання готовності закладів освіти до нового навчального року залишається надзвичайно актуальним.
29 Липня, 2021 р., 19:32
29 липня 2021 року до нас на Рокитнянщину завітав пересувний цирковий колектив із міста Рівне (ФОП Чернявка). Циркачі побували у чотирьох селах нашої громади – Ольшаниця, Насташка, Синява та Острів.
29 Липня, 2021 р., 17:31
29 липня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулось І пленарне засідання одинадцятої сесії Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
29 Липня, 2021 р., 12:00
29 липня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Олександр Вакулюк провів засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян. Під час засідання розглянуто питання про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ "Центр надання адміністративних послуг" Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, про заслухання листа ВО "Свобода".
27 Липня, 2021 р., 15:55
27 липня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, заступник голови комісії Олександр Близнюк провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.
27 Липня, 2021 р., 13:35
Незабаром розпочинається новий навчальний рік. Аби наші діти навчалися у світлих, чистих, охайних приміщеннях, під час літніх канікул активно проводяться ремонтні роботи.
26 Липня, 2021 р., 13:53
26 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів апаратну нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, заступниками селищного голови Миколою Соколовським і Олександром Конопчуком та керівниками структурних підрозділів селищної ради.
26 Липня, 2021 р., 13:48
26 липня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, заступник голови комісії Микола Юрченко провів засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту.
26 Липня, 2021 р., 13:07
26 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів чергову щотижневу нараду із директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.