06 Липня, 2021 р., 15:35
З метою якісної підготовки об’єктів соціальної сфери Рокитнянської громади до стабільної роботи в опалювальний період 2021-2022 року, 06 липня 2021 року проведено робочу нараду під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова.
06 Липня, 2021 р., 15:25
06 липня у залі засідань Рокитнянської селищної ради відбулась робоча зустріч керівництва громади із представниками ГО „Громадський контроль Київщини”, адже розвиток громадянського суспільства передбачає участь мешканців громад у процесі як прийняття рішень так і контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування.
06 Липня, 2021 р., 15:20
06 липня 2021 року керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради Таїсія Ігнатьєва, начальник фінансово-господарського відділу селищної ради Наталія Ніколенко та начальник загального відділу селищної ради Юлія Пустовіт з робочим візитом побували в населених пунктах громади, а саме в селах Синява, Острів, Насташка та Бирюки.
05 Липня, 2021 р., 17:00
02.07.2021 року працівники комунального підприємства «Рокитне водоканал» Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області провели гідродинамічну очистку внутрішньодворових систем каналізування багатоквартирних будинків по вулиці Лісна 12 та вулиці Незалежності 1.
05 Липня, 2021 р., 15:28
05 липня 2021 року під головуванням заступника Рокитнянського селищного голови, голови робочої групи Олександра Конопчука відбулося ІІ засідання робочої групи по розподілу путівок для оздоровлення та відпочинку дітей в оздоровчих закладах у 2021 році.
05 Липня, 2021 р., 15:00
05 липня 2021 року в актовому залі відділення поліції № 1 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП в Київській області відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення шостої річниці Національної поліції України.
05 Липня, 2021 р., 13:16
05 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів чергову щотижневу нараду із директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
04 Липня, 2021 р., 08:00
Шановні працівники поліції! Сердечно вітаю вас з професійним святом – святом тих, хто щомиті пізнає ризик і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але вкрай важливий для суспільства обов’язок – захист правопорядку, життя громадян та спокою нашої держави.
02 Липня, 2021 р., 12:04
02 липня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулася десята позачергова сесія Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
02 Липня, 2021 р., 12:02
02 липня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.