14 Липня, 2021 р., 16:13
З метою визначення вартості робіт, необхідних для закінчення будівництва полігону твердих побутових відходів, 14 липня 2021 року відбулось засідання комісії для аналізу стану будівництва полігону твердих побутових відходів в смт Рокитне під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова. З виїздом на місце проведено обстеження ділянки для будівництва. Проектній організації дано доручення проаналізувати наявну проектно-кошторисну документацію та скласти відкорегований кошторис для закінчення будівництва даного об’єкта.
14 Липня, 2021 р., 13:26
14 липня 2014 року під час сильного удару системами залпового вогню бойовиків аеропорту м. Луганськ загинув Білобров Юрій Вікторович – командир роти 15-го окремого гвардійського гірсько-піхотного Севастопольського ордена Богдана Хмельницького батальйону 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної Туркестансько-Закарпатської бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, який з квітня 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.
14 Липня, 2021 р., 09:17
13 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов разом із начальником управління молоді та спорту Київської ОДА Сергієм Тимофєєвим, своїми заступниками Миколою Соколовським і Олександром Конопчуком та начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком провели обговорення  плану дій щодо відкриття локації "Активні парки – локації здорової України" в рамках програми Президента "Здорова Україна" в Центральному парку селища Рокитне.
12 Липня, 2021 р., 16:53
12 липня 95-й ювілейний день народження святкує вельмишановна людина Киричук Олександра Андріївна, котра понад 45 років свого життя працювала медичною сестрою в хірургічному  відділенні центральної лікарні.
12 Липня, 2021 р., 16:44
12.07.2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, заступник селищного голови Микола Соколовський та начальник відділу архітектури та містобудування Рокитнянської селищної ради Ігор Лалак переглянули стан роботи каналізаційно-очисних споруд  комунального підприємства «Рокитне водоканал».
12 Липня, 2021 р., 15:30
12 липня 2021 року, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 26 травня 2021 року № 615 "Деякі питання забезпечення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків", в Рокитнянській селищній раді, під головуванням заступника селищного голови Олександра Конопчука відбулось засідання комісії з питань визначення потреби в субвенції з державного бюджету місцевому бюджету на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних форм виховання та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради.
12 Липня, 2021 р., 15:26
12 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, заступник селищного голови Микола Соколовський та директор фонду Віталій Герасичев з робочим візитом побували у КНП "Рокитнянська багатопрофільна лікарня", де оглянули відділення лікарні та кабінети для прийому хворих.
12 Липня, 2021 р., 15:24
12 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів засідання комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
12 Липня, 2021 р., 15:15
02.07.2021 на 10 сесії Рокитнянською селищною радою було прийнято рішення №784-10-VIІI «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Рокитнянської селищної ради».
12 Липня, 2021 р., 13:15
12 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів чергову щотижневу нараду із директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.