25 Липня, 2021 р., 21:58
На виконання Указу Президента України «Про вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого – творця середньовічної європейської держави Руси-України» 24 липня у селі Копачів Обухівського району на території парку «Київська Русь» відбулося святкування Дня хрещення Русі.
23 Липня, 2021 р., 15:57
23 липня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, заступник голови комісії Олександр Близнюк провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.
23 Липня, 2021 р., 15:52
23 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та заступник селищного голови Микола Соколовський відвідали ряд закладів освіти Рокитнянської громади, а саме - Рокитнянську гімназію № 4, Острівський ЗЗСО, Насташівський ЗЗСО, де зустрілись із їх директорами та ознайомились із ходом проведення робіт з підготовки до початку нового 2021/2022 навчального року.
23 Липня, 2021 р., 15:49
22 липня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із директором комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Оксаною Ярою, яка доповіла про хід вакцинації в Рокитнянській громаді станом на 22.07.2021.
23 Липня, 2021 р., 15:38
За кошти Рокитнянської територіальної громади для Комунального підприємства «Рокитнеблагоустрій» було придбано спецтехніку - трактор  МТЗ-82 з сніговим відвалом. Відвал призначений для очищення проїзної частини, вулиць, доріг та тротуарів з твердим покриттям.
23 Липня, 2021 р., 14:30

23 Липня, 2021 р., 09:30
22 липня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів засідання постійної комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології.
22 Липня, 2021 р., 16:25
Напруженою порою хліборобського сезону для сільськогосподарських підприємств є жнива. Кожен господар докладає максимум зусиль, щоб вчасно зібрати зернові.
22 Липня, 2021 р., 16:11
На сьогодні жителів нашої громади турбує чи розпочнеться з 1 вересня навчання у школах. І хоча в країні продовжують діяти карантинні обмеження, заклади освіти Рокитнянської ТГ активно готуються до зустрічі зі своїми вихованцями. Проведено значний обсяг робіт по створенню комфортних умов для навчання школярів і виховання дошкільнят.
22 Липня, 2021 р., 16:00
22 липня 2021 року жителі села Запруддя влаштували мирне зібрання проти руху великовагового транспорту через їхній населений пункт.