20 Червня, 2021 р., 00:03
Шановна Рокитнянська громадо! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Святої Трійці – одного з найбільших християнських свят.
18 Червня, 2021 р., 18:36
18 червня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулася дев’ята сесія Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
18 Червня, 2021 р., 14:21
Щороку, 18 червня дільничні офіцери поліції відзначають своє професійне свято. Сьогодні їхня служба – одна з найважливіших в Україні. Постійне спілкування з людьми, здійснення першочергових заходів щодо розкриття злочинів, попередження їх скоєння – це лише маленька частина того, із чим щоденно мають справу дільничні офіцери. Наскільки професійно дільничний офіцер поліції робить свою справу – настільки спокійніше почуваються мешканці громади.
18 Червня, 2021 р., 13:00
Працівники комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП", "Рокитне водоканал", "Рокитнеблагоустрій" та "Острів" щодня виконують значний обсяг робіт, щоб територія громади перебувала в належному санітарному стані.
17 Червня, 2021 р., 17:28
Щорічно у третю неділю червня відзначається День медичного працівника, тож напередодні професійного свята 17 червня на Рокитнянщині вітали не лише лікарів і медсестер, а й усіх тих без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до порятунку людських життів.
17 Червня, 2021 р., 16:46
Якість покриття доріг є болючою проблемою нашої країни. Та незважаючи на це, місцева влада вирішує дане питання.
17 Червня, 2021 р., 15:34
17 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов оглянув хід проведення будівельних робіт з облаштування водорозбірних пунктів біля будинків по вул. Вокзальна, 44 та по вул. Ентузіастів, 8.