23 Червня, 2021 р., 14:03
23 червня 2021 року в Рокитнянській селищній раді здійснив виїзний прийом громадян помічник народного депутата України Анни Скороход Олег Содель.
22 Червня, 2021 р., 15:48
22 червня 2021 року відбулась робоча зустріч Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова та секретаря селищної ради Юрія Шимченка із представниками Кагарлицького відділення АТ "Київоблгаз" щодо плану розвитку території Рокитнянської громади. Під час зустрічі визначено детальний план території житлового масиву по вул. Червона Січ, обговорено питання будівництва даного масиву та подальшого його газопостачання.
22 Червня, 2021 р., 15:43
22 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, заступником селищного голови Олександром Конопчуком, керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Таїсією Ігнатьєвою, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанною Головіною, начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
22 Червня, 2021 р., 15:34
22 червня 2021 року працівниками Комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитне ЖЕП» було виконано ряд ремонтних робіт системи водопостачання по вулиці Короленка 16-б.