27 Червня, 2021 р., 07:48
Шановна молодь Рокитнянської громади! Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто прийміть щирі вітання з нагоди Дня молоді.
25 Червня, 2021 р., 16:04
25 червня 2021 року делегація молоді від Рокитнянської громади на чолі з начальником відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Тетяною Круть взяли участь у обласному заході з нагоди святкування Дня молоді на Київщині 2021 під гаслом «Молодь. Київщина. Децентралізація.».
25 Червня, 2021 р., 11:56
З метою організації своєчасного реагування на надзвичайні ситуації і небезпечні події на об’єктах та підприємствах газо-, нафтотранспортної системи України 25 червня 2021 року на території Рокитнянської територіальної громади відбулись штабні тренування на об’єктах магістральних газопроводів ТОВ „Оператор ГТС України”.
25 Червня, 2021 р., 08:00
В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди все таки є.
24 Червня, 2021 р., 17:51
Працівниками Комунальних підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області «Рокитне водоканал» проведено підключення водорозбірного пункту по вулиці Вокзальна, 44 до системи водопостачання та водовідведення.
24 Червня, 2021 р., 17:30
З метою якісної підготовки та організованого проведення оздоровлення дітей Рокитнянської територіальної громади 24 червня 2021 року під головуванням заступника Рокитнянського селищного голови, голови робочої групи Олександра Конопчука відбулося засідання робочої групи по розподілу путівок для оздоровлення та відпочинку дітей в оздоровчих закладах у 2021 році.
23 Червня, 2021 р., 14:39
23 червня 2021 року комісія у складі заступника Рокитнянського селищного голови Олександра Конопчука, помічника депутата Рокитнянської селищної ради Олександра Литвина - Михайла Клименка, начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанни Головіної, завідувача сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслава Теліуза, директора комунального підприємства селищної ради "Рокитне водоканал" Олексія Ніколенка, головного інженера комунального підприємства "Рокитнеблагоустрій" Віталія Скорика, інженера з техніки безпеки комунального підприємства "Рокитне ЖЕП" Сергія Омельянченка, головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Оксани Хілініч здійснила виїзд на вулицю Кар’єрна в Рокитне-2 на місце утворення стихійних сміттєзвалищ.
23 Червня, 2021 р., 14:08
Кожна людина з моменту народження пише книгу свого життя, щодня перегортаючи сторінки власного часопису творить свою долю. Сьогодні, 23 червня 2021 року, перегорнув ще одну сторінку своєї біографії великий майстер лікування душі, добра людина і прекрасний психолог Григоренко Степан Іванович, який багато років свого життя присвятив галузі охорони здоров'я.