30 Червня, 2021 р., 10:33
У Рокитнянській територіальній громаді місцева влада переймається не лише питаннями впорядкування центру ТГ, а й її сіл. Зокрема щодо питань благоустрою. Звичайно, за пару років всі проблеми сільської місцевості не вирішаться, та все ж таки крок за кроком позитивні зміни відбуваються і про них варто розповідати. Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов відвідує кожне село ТГ, тримаючи у полі зору роботи, котрі там проводяться. Наразі говоримо про поїздку, яку здійснив селищний голова 30 червня 2021 року, побувавши у селах Бушеве, Синява та Ольшаниця. В усіх селах здійснюється систематичне косіння та розчищення від стихійної рослинності на територіях прилеглих до об’єктів соціальної сфери, місць загального користування, біля пам’ятників, зупинок, адмінбудівель тощо. Очільник громади разом з старостами сіл обговорили питання, які є нагальними для вирішення в громаді та окреслили шляхи для їх спільного вирішення.
29 Червня, 2021 р., 20:00
Кожного дня комунальні підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області працюють над  благоустроєм селища Рокитне та покращенням умов життя жителів.
29 Червня, 2021 р., 17:05
Задля того, щоб мешканці селища Запруддя мали безпечний перехід, за підтримки Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова збудовано перехід русла річки Гороховатка. Матеріали надав завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці селищної ради Станіслав Теліуз, а роботи виконували староста села Запруддя Василь Бойко та працівник комунального підприємства селищної ради "Рокитне благоустрій".
29 Червня, 2021 р., 14:53
29 червня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із заступником селищного голови Олександром Конопчуком, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанною Головіною, начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
28 Червня, 2021 р., 11:06
Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє.
28 Червня, 2021 р., 08:01
Шановні жителі та гості громади! Сердечно вітаю з надзвичайно важливим святом нашої держави – Днем Конституції України!