12 Травня, 2021 р., 09:30
11 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанною Головіною та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
11 Травня, 2021 р., 19:34
Рокитнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області висловлює свою вдячність за благодійну допомогу директору Благодійного Фонду «На світанку» - ГЕРАСИЧЕВУ Віталію Івановичу.
11 Травня, 2021 р., 16:40
Два із найбільш душевних свят - День матері та День сім’ї уже стоять на порозі. Відтак є вагомий привід для кожного з нас виразити свою прихильність, вдячність та повагу за недоспані ночі та велике добре серце своїй дорогій матусі.
09 Травня, 2021 р., 12:09
Є події, над якими не владний час. Не щезне з пам’яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацизмом…
08 Травня, 2021 р., 13:39
З нагоди Дня пам’яті і примирення, 08 травня 2021 року відбулася поминальна панахида за загиблими воїнами. Вшанування відбулося на алеї біля Меморіалу Слави за участі родин загиблих, керівництва Рокитнянської громади, учасників АТО/ООС, волонтерів та громадськості.
07 Травня, 2021 р., 12:24
Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  здійснили спільний виїзд по смт. Рокитне та в села Насташка, Троїцьке, Острів  та відвідали 8 сімей, а саме: дитячий будинок сімейного типу, багатодітні родини,  сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
06 Травня, 2021 р., 20:07
06 травня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради "Рокитне водоканал" здійснено заміну насосного агрегату ЕЦВ 8-16-140 на свердловині номер 3 в урочищі Рогозянка. Дані роботи проведені згідно з планом підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
06 Травня, 2021 р., 17:01
Відбулося позачергове засідання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді під головуванням в.о. Рокитнянського селищного голови, секретаря Рокитнянської селищної ради Юрія Шимченка.