17 Травня, 2021 р., 12:00
17 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанною Головіною, начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
17 Травня, 2021 р., 09:49
14 травня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП" здійснено капітальний ремонт внутрішньобудинкової системи водовідведення по вулиці Вокзальна.
17 Травня, 2021 р., 08:51
14 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді.
14 Травня, 2021 р., 18:37
14 травня 2021 року придбано лінолеум для відділу "Центр надання адміністративних послуг" Рокитнянської селищної ради. Ініціатором цієї доброї справи є голова благодійного фонду "На світанку" Віталій Іванович Герасичев.
14 Травня, 2021 р., 13:17
14 травня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП" здійснено плановий ремонт покрівель багатоповерхових будинків в смт Рокитне.
14 Травня, 2021 р., 12:42
Значна робота проводиться Рокитнянською селищною радою щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у Рокитнянській громаді. Важливим протиепідемічним заходом є дезінфекція під’їздів багатоквартирних будинків.
14 Травня, 2021 р., 11:38
14 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду із т.в.о. начальника відділення поліції № 1 Білоцерківського районного управління поліції ГУНП у Київській області Віталієм Мітлицьким щодо встановлення камер відеонагляду по території громади.
13 Травня, 2021 р., 16:44
13 травня 2021 року працівниками ДП "Київський облавтодор" підрозділ № 1 м. Біла Церква проводиться поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Ігоря Зінича, яка є частиною автомобільної дороги загального користування державного значення Т 10-10.