20 Травня, 2021 р., 12:06
20 травня 2021 року колектив відділу культури, молоді та спорту Рокитнянської селищної ради долучився до святкування одного із найсамобутніших свят української культури – Дня вишиванки, яке традиційно щороку відзначається у третій четвер травня.
19 Травня, 2021 р., 15:21
19 травня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Рокитнянської селищної ради, яке пройшло під головуванням заступника селищного голови Миколи Соколовського та керуючої справами (секретаря) виконавчого комітету селищної ради Таїсії Ігнатьєвої.
19 Травня, 2021 р., 12:20
19 травня 2021 року начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» Катерина Заліська та начальник відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Рокитнянської селищної ради Людмила Телиуз провели семінар-навчання з діловодами Рокитнянської селищної ради, працюючих в сільських населених пунктах та соціальними робітниками територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради щодо перепризначення субсидії відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 року № 420.
18 Травня, 2021 р., 16:50
18 травня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Олександр Вакулюк провів засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, охорони громадського порядку, захисту прав і законних інтересів громадян.
18 Травня, 2021 р., 16:30
Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  здійснили спільний виїзд в села Савинці, Нова-Маківка, Маківка, Телешівка, Першотравневе 7 сімей, а саме: багатодітні родини,  сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
18 Травня, 2021 р., 16:00
18 травня 2021 року секретар Рокитнянської селищної ради Юрій Шимченко провів апаратну нараду із заступниками селищного голови Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Таїсією Ігнатьєвою та керівниками структурних підрозділів селищної ради.
18 Травня, 2021 р., 15:05
18 травня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.
17 Травня, 2021 р., 15:25
17 травня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів засідання комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології. На початку засідання методом жеребкування трьом учасникам АТО виділили земельні ділянки під забудову площею по 0,10 га в смт Рокитне.