26 Травня, 2021 р., 12:45
25 - 26 травня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" здійснено заміну двох пожежних гідрантів по вулиці Незалежності, 1 та Незалежності, 32.
26 Травня, 2021 р., 11:46
26 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів робочу зустріч із кандидатом юридичних наук, доцентом, директором Білоцерківського інституту економіки та управління Ярославом Віталійовичем Новаком.
26 Травня, 2021 р., 11:43
26 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів робочу зустріч із начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком та директором комунального підприємства селищної ради "Рокитне водоканал" Олексієм Ніколенко.  Під час робочої зустрічі обговорено питання щодо резервної лінії електропостачання свердловин централізованого водопостачання, які знаходяться в урочищі Рогозянка, а також забезпечення електропостачанням перспективного полігону твердих побутових відходів. Керівник громади дав доручення вивчити питання щодо розроблення проектної документації на вказані об’єкти та отримання відповідних технічних умов.
26 Травня, 2021 р., 10:38
26 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо облаштування кладовища по вулиці Окружна в смт Рокитне Київської області. В ході наради обговорено питання про використання охоронної зони лінії електропередач 10 кВ, про забезпечення електропостачанням об’єктів майбутнього кладовища. Учасниками наради узгоджено питання використання даної охоронної зони.
26 Травня, 2021 р., 10:26
Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради  здійснили спільний виїзд по смт. Рокитне та відвідали 13 сімей, а саме: багатодітні родини,  сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
26 Травня, 2021 р., 09:22
У селищі Рокитне планується встановлення двох безкоштовних водорозбірних пунктів. Такими є плани місцевої влади…
26 Травня, 2021 р., 08:55
Головним спеціалістом служби у справах дітей та сім’ї Юлією Грижак проведено виховні години на тему: «Безпечний Інтернет» серед учнів 5-9 класів Житньогірського ЗЗСО та 8-10 класів Рокитнянського ЗЗСО №2.
26 Травня, 2021 р., 08:42
25 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов разом із своїм заступником Миколою Соколовським оглянули хід поточного ремонту покрівлі житлового будинку по вулиці Ентузіастів, 8. Слід зазначити, що дані ремонтні роботи виконуються працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП"
25 Травня, 2021 р., 16:46
25 травня 2021 року відповідно до розпорядження Рокитнянського селищного голови від 24.05.2021 № 211 "Про проведення іспиту по заміщенню вакантних посад Рокитнянської селищної ради" в Рокитнянській селищній раді проведено іспит на заміщення вакантної посади:
25 Травня, 2021 р., 11:10
25 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів робочу нараду з питань діяльності комунального некомерційного підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня". В ході наради обговорено організацію роботи та проблемні питання медичного закладу.