31 Травня, 2021 р., 16:48
31 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів апаратну нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, керуючою справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради Таїсією Ігнатьєвою, керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств селищної ради.
31 Травня, 2021 р., 16:30
Працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради здійснили  виїзд по смт. Рокитне та в села Насташка, Острів. Було відвідано 5 сімей, а саме: багатодітні родини,  сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
31 Травня, 2021 р., 14:59
31 травня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, начальником відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанною Головіною, начальником відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігорем Лалаком та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
31 Травня, 2021 р., 14:37
31 травня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП" встановлено квітник по вулиці Заводська, 7.
31 Травня, 2021 р., 14:35
30 травня свій ювілейний день народження святкувала чарівна жінка, привітна господиня, викладач по класу музично-теоретичних дисциплін комунального закладу Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області „Музична школа” Валентина Василівна Наконечна.
29 Травня, 2021 р., 11:15
Протягом минулої доби, внаслідок інтенсивних опадів підтоплено ряд населених пунктів Рокитнянської громади.
28 Травня, 2021 р., 15:36
З нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей працівниками Центру соціальних служб було проведено засідання круглого столу для прийомних батьків та батьків – вихователів.
28 Травня, 2021 р., 14:45
У Рокитнянській територіальній громаді місцеве керівництво переймається не лише питаннями впорядкування центру громади, а й сіл, що входять до неї. Зокрема щодо питань благоустрою. Звичайно, що всі питання вирішити відразу неможливо та все ж таки крок за кроком позитивні зміни відбуваються і про них варто розповідати.