23 Квітня, 2021 р., 08:24
22 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді. Розглянуто питання про вжиття невідкладних заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 в Рокитнянській громаді.
23 Квітня, 2021 р., 08:06
22 квітня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Богдан Свинарчук провів засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, промисловості, будівництва, архітектури та транспорту.
22 Квітня, 2021 р., 16:08
22 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та його заступник Микола Соколовський побували у селах Ромашки, Шарки та Телешівка. Метою такого візиту стала перевірка благоустрою населених пунктів.
22 Квітня, 2021 р., 15:27
22 квітня 2021 року відбулося засідання  комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету селищної ради під головуванням заступника селищного голови Олександра Конопчука.
22 Квітня, 2021 р., 11:02
Державною аудиторською службою України з 08 по 19 квітня 2021 року було проведено моніторинг процедури закупівель послуг з організації харчування вихованців груп дошкільного віку (0-6 років) у закладах дошкільної освіти, харчування учнів 1-11 класів  у закладах загальної середньої освіти та вихованців Рокитнянського дитячого будинку «Чебурашка» (3-18 років).
22 Квітня, 2021 р., 10:33
21 квітня 2021 року працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради та представником ювенальної поліції України ГУНП в Київській області Білоцерківського районного управління відділення № 1 здійснили спільний виїзд в села Запруддя, Телешівка, Савинці, Житні гори в сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.
22 Квітня, 2021 р., 09:45
21 квітня 2021 року заступник селищного голови Олександр Конопчук, в.о. начальника відділу культури молоді та спорту Світлана Полив’ян та директор комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Центральний будинок культури» Олена Горова здійснили черговий об’їзд будинків культури, сільських клубів та бібліотек-філій Рокитнянської територіальної громади.
22 Квітня, 2021 р., 09:07
21 квітня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Михайло Поночовний провів засідання комісії з питань господарської діяльності, розвитку суб’єктів малого підприємництва, регулювання земельних відносин та екології.
21 Квітня, 2021 р., 17:00
Футурологи пророкують: науково-технічний прогрес стане дуже швидким і надзвичайно складним, тому потребуватиме для управління все більше кваліфікованих кадрів. Тож постає питання необхідності вчити наших дітей сьогодні, аби вони стали затребуваними спеціалістами у майбутньому.
21 Квітня, 2021 р., 16:54
21 квітня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Діренко провів засідання комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, туризму, молоді і спорту та соціального захисту населення.