26 Квітня, 2021 р., 19:05
26 квітня 1986 року сталась найбільша у світі техногенна  катастрофа. Сьогодні виповнюється 35 років з моменту як на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС пролунав потужний вибух, який спричинив руйнування частини реакторного блоку і машинного залу.
26 Квітня, 2021 р., 16:21
26 квітня 2021 року у комунальному закладі Рокитнянської селищної ради "Центральний будинок культури" відбулися заходи з нагоди 35-х роковин катастрофи на Чорнобильській АЕС.
26 Квітня, 2021 р., 16:17
26 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, секретарем селищної ради Юрієм Шимченком та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
26 Квітня, 2021 р., 12:28
26 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та заступник селищного голови Микола Соколовський представили новопризначених старост села Житні Гори Лавренка Василя Михайловича та села Запруддя Бойка Василя Петровича.
24 Квітня, 2021 р., 14:43
24 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді.
23 Квітня, 2021 р., 19:35
23 квітня 2021 року під головуванням Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова відбулася сьома сесія Рокитнянської селищної ради VIII скликання.
23 Квітня, 2021 р., 18:17
23 квітня 2021 року в.о. начальника відділу культури Світлана Полив’ян та директор комунального закладу Рокитнянської селищної ради «Центральний будинок культури» Олена Горова долучилися до впорядкування сільського будинку культури с. Ромашки, бібліотеки-філії та їх прилеглих територій.
23 Квітня, 2021 р., 12:49
З метою попередження підліткової злочинності, дитячої бездоглядності та безпритульності, своєчасного виявлення дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, 22 квітня 2021 року з 21:00 по 01.00 години спеціалістами служби у справах дітей та сім"ї Рокитнянської селищної ради спільно з інспектором ювенальної превенції відділення поліції №1 Білоцерківського РУП ГУ НП в Київській області проведено рейд "Нічне селище".
23 Квітня, 2021 р., 12:44
22 квітня 2021 року працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї селищної ради здійснили спільний виїзд в село Синява в сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах та багатодітні родини.
23 Квітня, 2021 р., 08:54
22 квітня 2021 року депутат Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області, голова комісії Сергій Бусол  провів засідання комісії з питань планування бюджету, фінансів і цін, економічних реформ, торгівлі та побуту, управління комунальною власністю.