27 Квітня, 2021 р., 18:50
Справлятися з проблемами самотності та безпомічності людей похилого віку та осіб з інвалідністю покликані працівники Рокитнянського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області. В цій організації трудяться добрі, чуйні, терплячі і сумлінні працівники, котрі за службовим обов'язком і покликом серця роблять все можливе, щоб літні громадяни не відчували своєї безпорадності та одинокості.
27 Квітня, 2021 р., 15:41
27 квітня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук провів засідання комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України "Мати-героїня" Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
27 Квітня, 2021 р., 14:48
27 квітня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Рокитнянського селищної ради, під керівництвом селищного голови, голови комісії Юрія Богданова.
27 Квітня, 2021 р., 14:27
27 квітня 2021 року в.о. начальника відділу культури молоді та спорту Світлана Полив’ян та спеціаліст відділу Алла Нечепоренко здійснили черговий об’їзд закладів культури Рокитнянської територіальної громади. Цього дня було обстежено будинки культури, сільські клуби та бібліотеки-філії у селах Насташка, Синява, Острів, Шарки, Бакумівка та Ромашки.
27 Квітня, 2021 р., 13:47
Завдання старости — стати лідером своєї громади. Щоб досягти цього, староста має ефективно виконувати покладені на нього повноваження. Одним із таких повноважень є взяття участі у здійсненні контролю за станом благоустрою села.
27 Квітня, 2021 р., 11:53
26 квітня 2021 року за дорученням Рокитнянського селищного голови, робочою групою у складі заступника селищного голови Миколи Соколовського, директора комунального підприємства селищної ради "Рокитнеблагоустрій" Юрія Сахна, начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури селищної ради Жанни Головіної, старости села Запруддя Василя Бойка та старости села Савинці Наталії Савчук, з метою визначення обсягу необхідного об’єму робіт щодо ремонту доріг здійснено огляд стану дорожнього покриття вулиць Гагаріна та Академіка Корольова в селі Запруддя, вулиці 8 Березня в селі Савинці та вулиці Щорса в селі Синява.
27 Квітня, 2021 р., 11:45
Поняття сім’ї для кожного різне, але в кожної дитини є потреба мати сім’ю. В нашому регіоні є діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які з різних причин не мають сім’ї та виховуються в інтернат них закладах. Всі вони мріють про справжню сім’ю, про батьків, про сімейний затишок і тепло. Деяким дітям доля подарувала другий шанс і вони мають можливість проживати в альтернативній сім’ї.  Їхніми батьками є люди, які наповнюють їх життя теплотою, любов’ю та турботою, яку не змогли дати їм біологічні батьки. Такі сім’ї називають прийомними. Прийомна сім’я – це сім’я чи особа, що не перебуває у шлюбі, яка взяла на виховання та спільне проживання від 1 до 4 дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Дитячий будинок сімейного типу створюється за таким же принципом з різницею, що дітей може бути розміщено від 5 до 10.
27 Квітня, 2021 р., 11:44
26 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, його заступник Микола Соколовський та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва здійснили робочий візит у село Синява.
27 Квітня, 2021 р., 11:39
26 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов, його заступник Микола Соколовський та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва привітали ветерана праці Миколу Сича з 85-річним ювілеєм.