29 Квітня, 2021 р., 12:07
29 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та директор комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП" Сергій Лузанчук  завітали до "Спортивного комплексу "Рокитне", з метою обстеження покрівлі адмінприміщення, яка потребує капітального ремонту. Юрій Андрійович проінспектував обсяги виконання робіт та поспілкувався з директором підприємства Степаном Москаликом щодо напрацювання плану подальших дій у вирішенні поставлених завдань.
29 Квітня, 2021 р., 09:39
Упорядкування та приведення до належного естетичного стану території в нашому селищі – це обов'язок кожного. Крім того, це ознака нашої культури та виховання.
28 Квітня, 2021 р., 16:24
28 квітня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов та його заступник Микола Соколовський оглянули хід виконання робіт з благоустрою села Запруддя.
28 Квітня, 2021 р., 15:45
Дбати про чистоту довкілля і території, де живемо, - справа непроста, але благородна… Тому працівники комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнеблагоустрій" продовжують працювати над благоустроєм території селища Рокитне.
28 Квітня, 2021 р., 15:30
28 квітня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Олександр Конопчук провів нараду на тему: "Стан злочинності серед неповнолітніх та патріотичне виховання молоді в Рокитнянській територіальній громаді". Розглянуто питання про стан злочинності в Рокитнянському громаді, про порядок та підстави взяття дітей на облік служби, про стан проведення профілактичної роботи в закладах загальної середньої освіти, про механізм взаємодії та співпраці суб’єктів соціальної роботи.
28 Квітня, 2021 р., 15:11
28 квітня 2021 року працівниками комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне ЖЕП" здійснено поточний ремонт покрівлі будинку по вулиці Ентузіастів, 8.
28 Квітня, 2021 р., 15:00
28 квітня 2021 року за ініціативи в.о. начальника відділу культури молоді та спорту Рокитнянської селищної ради Світлани Полив’ян та директора Шарківського сільського будинку культури Галини Негоди було проведено побілку фасаду закладу культури, пофарбовано вікна та впорядковано його прилеглу територію.
28 Квітня, 2021 р., 13:08
Настає один з найсвітліших днів для всього православного світу – свято Великодня! Нехай же цей день творить чудеса, дарує усім здоров'я, душевне тепло, турботу близьких і любов! Нехай Господь буде з нами завжди!
28 Квітня, 2021 р., 10:57
28 квітня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови Микола Соколовський провів нараду з директорами місцевих ринків щодо роботи продовольчих ринків за умови дотримання протиепідемічних вимог.
28 Квітня, 2021 р., 10:09
27 квітня 2021 року працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом з працівником служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради здійснили спільний виїзд по смт Рокитне та с. Синява в родину, яка доглядає особу з обмеженими можливостями, в багатодітні сім’ї та сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.