03 Березня, 2021 р., 16:30
03 березня 2021 року заступником Рокитнянського селищного голови Олександром Конопчуком спільно з спеціалістами служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради та працівниками центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради було здійснено планову перевірку умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів і піклувальників, та дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах.
02 Березня, 2021 р., 16:52
02 березня 2021 року відповідно до розпорядження Рокитнянського селищного голови від 01.03.2021 № 102 "Про проведення іспиту по заміщенню вакантних посад Рокитнянської селищної ради" в Рокитнянській селищній раді проведено іспит на заміщення вакантної посади:
02 Березня, 2021 р., 15:46
02 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо організації проведення ямкового ремонту вулиць комунальної власності в Рокитнянській громаді.
01 Березня, 2021 р., 16:00
01 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо стану будівель комунальної власності, а саме закладів культури і освіти, які знаходяться на підвідомчій території та будуть передані на баланс Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району.
01 Березня, 2021 р., 15:39
01 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова, голова комісії Юрій Богданов провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді. Розглянуто питання про посилення протиепідемічних заходів в Рокитнянській громаді, пов'язаних із гострою респіраторною хворобою СОVID – 19, спричиненою коронавірусом SARS CoV-2.
01 Березня, 2021 р., 14:23
01 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, заступником селищного голови Миколою Соколовським та директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району.