25 Березня, 2021 р., 14:05
25 березня 2021 року інспекторським складом Рокитнянського сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Київській області проведено планову перевірку на додержання та виконання нормативно-правових актів у сферах техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту Рокитнянської селищної ради.
25 Березня, 2021 р., 13:00
25 березня 2021 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Рокитнянського селищної ради, під керівництвом селищного голови, голови комісії Юрія Богданова. Розглянуто питання про надання висновку щодо доцільності позбавлення батьківських прав, про розгляд клопотання Центру соціальних служб щодо неналежного виконання батьківських обов’язків (2 клопотання), про розгляд клопотання Центру соціальних служб щодо взяття на соціальний супровід сімей, про перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського  піклування, дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. У засіданні взяли участь члени комісії.
25 Березня, 2021 р., 12:45
25 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів нараду щодо ремонту місцевих доріг комунальної власності в Рокитнянській громаді. Розглянуто питання про визначення об’ємів та методів проведення ремонтних робіт. Учасники наради вирішили терміново провести обстеження місцевих доріг комунальної власності, з метою визначення першочергового переліку доріг, що потребують невідкладного ремонту, для підготовки тендерних процедур. У нараді взяли участь заступник селищного голови Микола Соколовський, начальник відділу архітектури та містобудування селищної ради Ігор Лалак, директор комунального підприємства "Рокитнеблагоустрій" Юрій Сахно.
25 Березня, 2021 р., 12:20
24 - 25 березня 2021 року працівники комунального підприємства Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитне водоканал" здійснюють ремонтні роботи комунального водогону по провулку Залізнодорожний в смт Рокитне.
24 Березня, 2021 р., 15:51
На території Рокитнянської громади діють обмеження у зв’язку з карантином через поширення захворювання на COVID-19. Проте, оголошений карантин не призупиняє дію норм чинного законодавства у сфері захисту прав дітей та соціальної підтримки сімей з дітьми.
24 Березня, 2021 р., 11:06
За ініціативи Рокитнянського селищного голови Юрія Богданова, депутата селищної ради Миколи Головіна, директорів комунальних підприємств селищної ради та старост сіл, протягом 20 – 24 березня 2021 року відбулась доброчинна акція, метою якої є поліпшення благоустрою і створення комфорту та затишку на території Рокитнянської громади. Всі разом висадили більше 500 саджанців ялинок.
23 Березня, 2021 р., 16:21
З 00 годин 00 хвилин 24 березня 2021 року на території Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області діятиме червоний рівень епідемічної небезпеки.
23 Березня, 2021 р., 15:35
Станом на 23 березня 2021 року концентратор кисню О 93-370 (22,23 куб.м./год.) (270 л. ресивер) до Системи лікувального газопостачання стабільно працює. Параметри кисню на виході з концентратору доведено до 92 %, що є нормальним показником для даного приладу. Проведено роботи по обшивці резервної кисневої балонної рампи. Так як її основне призначення – бути резервним джерелом кисню у разі виходу з ладу концентратора кисню. Балонну рампу встановлено та підключено (10 балонів медичного кисню).
22 Березня, 2021 р., 14:30
22 березня 2021 року Рокитнянський селищний голова Юрій Богданов провів щотижневу нараду із секретарем селищної ради Юрієм Шимченком, своїми заступниками Миколою Соколовським та Олександром Конопчуком, директорами комунальних підприємств Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області.
22 Березня, 2021 р., 08:15
Станом на 20 березня 2021 року компанією ТОВ "Цеоліт Медікал" повністю проведена  робота з діагностики та ремонту Концентратору кисню О 93-370 (22,23 куб.м./год.) (270 л. ресивер) до Системи лікувального газопостачання.