31 Березня, 2021 р., 14:24
31 березня  2021 року у Рокитнянському районному управлінні Держпродспоживслужби в Київській області відбулась нарада щодо якісного харчування хворих у комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" та вимоги щодо НАССР у сфері обігу продуктів харчування (громадського харчування).
31 Березня, 2021 р., 13:20
Рокитнянська селищна рада та Рокитнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) селищної ради висловлюють щиру вдячність за надану матеріальну та фінансову допомогу у вирішенні питання з водопостачання для підопічних, які перебувають у будинку для одиноких громадян похилого віку, що у селі Насташка.
31 Березня, 2021 р., 13:09
Статистика онкологічної захворюваності в Київській області, Рокитнянській громаді, та й в Україні в цілому, залишається вкрай незадовільною. Диспансеризація і профогляди працюючих, що було основним у виявленні ранніх стадій захворювання на рак, як правило не проводяться.
31 Березня, 2021 р., 12:22
31 березня 2021 року заступник Рокитнянського селищного голови, заступник голови комісії Микола Соколовський провів засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Рокитнянській селищній раді. Розглянуто питання про закінчення опалювального періоду 2020 – 2021 років в державних установах, медичних закладах, закладах освіти та об’єктах соціальної інфраструктури.
30 Березня, 2021 р., 19:55
Комунальне некомерційне підприємство Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" надає ПЕРЕЛІК БЕЗКОШТОВНИХ лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та харчових продуктів для спеціальних медичних цілей для надання медичної допомоги пацієнтам, хворим на COVID-19, згідно ПОРЯДКУ проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, які є в НАЯВНОСТІ у закладі:
30 Березня, 2021 р., 17:51
30 березня 2021 року у комунальному некомерційному підприємстві Рокитнянської селищної ради Білоцерківського району Київської області "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" відбулася нарада щодо роботи закладу та харчування хворих в стаціонарному відділенні. Учасники наради заслухали та обговорили доповідь директора КНП "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" Сергія Ігнатьєва щодо стану забезпеченості продуктами лікувального харчування. У нараді взяли участь заступники селищного голови Микола Соколовський та Олександр Конопчук, керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Таїсія Ігнатьєва, начальник фінансового управління селищної ради Людмила Горобець, начальник відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення селищної ради Людмила Телиуз, заступник директора з економічних питань комунального некомерційного підприємства селищної ради "Рокитнянська багатопрофільна лікарня" Любов Кузніцова.
30 Березня, 2021 р., 14:01
30 березня 2021 року відповідно до розпорядження Рокитнянського селищного голови від 29.03.2021 № 149 "Про проведення іспиту на заміщення вакантних посад Рокитнянської селищної ради" в Рокитнянській селищній раді проведено іспит на заміщення таких вакантних посад: - начальника відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та розвитку інфраструктури; - спеціаліста І категорії-бухгалтера фінансово-господарського відділу.
30 Березня, 2021 р., 13:45
29 березня 2021 року працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради разом із працівниками служби у справах дітей та сім’ї Рокитнянської селищної ради здійснили екстрений виїзд в сім’ю, у якій виховується малолітня дитина. Близькі родичі повідомили, що мати зі своїм чоловіком вживає алкогольні напої. В момент відвідування сім’ї мати була з ознаками алкогольного сп’яніння. Надалі сім’я буде отримувати необхідні консультації щодо відповідального батьківства та рекомендації для вирішення складних життєвих обставин.
30 Березня, 2021 р., 12:30
Всього лабораторно підтверджених випадків з початку епідемії зареєстровано у 2828 осіб. Одужавших 2259 (71 %). Померлих 57 осіб. Лікарі проводять моніторинг за станом здоров'я 512 осіб. 720 контактних, захворівших медиків 100 осіб, 2 померлих. В січні зареєстровано Covid-19 у 135 осіб, у лютому – 504 особи, в березні станом на 30.03.2021 - 791 особа. Отже, в цьому році зареєстровано covid у 1430 осіб. Для порівняння у 2020 році всього за рік - 1398.
30 Березня, 2021 р., 12:20
29 березня 2021 року працівники Центру соціальних служб Рокитнянської селищної ради здійснили виїзд до сім’ї, що звернулася за допомогою для  вирішення конфліктної ситуації, що склалася.