В РІЧНИЦЮ ЗАГИБЕЛІ У СЕЛІ САВИНЦІ ВІДКРИЛИ МЕМОРІАЛЬНУ ДОШКУ ГЕРОЮ – СЕРГІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ КОВАЛЮ

Дата: 08.07.2024 16:10
Кількість переглядів: 49

Фото без описуЧас неможливо зупинити. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв сьогодення – земляків, які віддали життя у війні за Україну. 8 липня 2023 року в результаті мінометного обстрілу поблизу н.п. Стельмахівка, Сватівського району, Луганської області загинув наш земляк, заступник командира бойової машини – навідник-оператор 32-ї окремої механізованої бригади, старшина І статті – КОВАЛЬ СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ. Не кожен зможе, дивлячись смерті в очі, – стояти пліч-о-пліч із побратимами, не боячись за своє життя – рятувати інших та мужньо боротися за свободу своєї країни, а Сергій Володимирович зміг! Він назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Фото без опису

У річницю загибелі нашого оборонця, 8 липня 2024 року у селі Савинці відбулася важлива для людських сердець подія – відкриття на фасаді Савинецької гімназії Меморіальної дошки в пам'ять про колишнього випускника, загиблого воїна.

Фото без опису

Право відкрити Меморіальну дошку було надано рідним Героя. Після чого, присутні, схиливши голови в скорботі, віддали шану світлій пам’яті бійця та поклали квіти до пам'ятного знаку.

Фото без опису

Також, в цей скорботний день, очільники громади, рідні та друзі загиблого відвідали місце поховання Воїна на місцевому кладовищі.

Фото без опису

Вшануймо пам'ять Героя вдячним словом і молитвою. Пам’ятаймо про його жертовність... Схилімо голови в пошані перед тими, хто віддав своє життя за нас… Не зможемо повернути до життя полеглих оборонців, але можемо зберегти пам’ять про них!

Вічна пам’ять та слава полеглому Захиснику України!