МИ НЕ МАЄМО ПРАВА НА ЗАБУТТЯ

Дата: 25.11.2022 14:10

Фото без опису

Рокитнянська громада, як і вся Україна, вшановує пам'ять всіх невинно убієнних в роки Голодомору.

25 листопада, напередодні пам’ятної дати - Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій, пам’ять про мільйони українців, які загинули страшною голодною смертю на території України, керівництво громади вшанували хвилиною мовчання, а до пам’ятного знаку Жертвам Голодомору поклали живі квіти.

Фото без опису

Пам’ять про закатованих голодом українців має жити в серці кожного з нас, щоб надавати сили для боротьби за незалежність нашої країни. Адже такі численні жертви, єдиною провиною яких була приналежність до українства, не мають права на забуття.

В умовах повномасштабної війни один із ключових способів вшанувати пам’ять убитих голодом – долучитися до акції «Запали свічку» та закликати українців і людей по всьому світу засвітити вогник у кожній домівці як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

26 листопада, о 16:00 год., долучіться до Загальнонаціональної хвилини мовчання та запаліть на своєму підвіконні свічку пам’яті на знак скорботи і пам’яті про мільйони загублених життів наших співвітчизників.