РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

НА КИЇВЩИНІ ПРОКЛАЛИ 100% АСФАЛЬТУ ЗАПЛАНОВАНОГО НА ЦЕЙ РІК

Дата: 23.12.2021 10:00
Кількість переглядів: 143

На дорогах Київщини вже влаштували 81,9 км нового асфальту. Це 100% від очікуваних планів на 2021 рік.

Про це сьогодні, 20 грудня, повідомив очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін.

«На цей рік ми запланували влаштувати на дорогах регіону понад 80 км нового асфальтного покриття. Загалом йдеться про 54 дорожні об’єкти, серед яких – автошляхи між селами, селищами та містами пристоличного регіону. Активно працювали й станом на зараз усі роботи вже повністю завершили. У 2022 році «зшивати» Київщину якісними дорогами продовжимо», – зазначив Василь Володін.

Вдосконалення дорожньої інфраструктури на Київщині проходить в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Безпосередньо цього року на будівництво, ремонт і реконструкцію доріг було передбачено 1,3 млрд грн субвенції з держбюджету.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА