РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

ПЕРШИЙ КАПРЕМОНТ ЗА 40 РОКІВ ПРОВОДЯТЬ У ТЕТІЇВСЬКІЙ ОПОРНІЙ ШКОЛІ №3 У РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

Дата: 13.12.2021 10:19
Кількість переглядів: 206

У рамках «Великого будівництва» в Тетіївській опорній школі №3 вперше проводять капітальний ремонт. Заклад почав функціонувати у 1982-му році і за цей час він жодного разу якісно не оновлювався.

Про це сьогодні, 9 грудня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«До «Великого будівництва» ми включаємо ті соціальні об’єкти, які застаріли та потребують термінового вдосконалення. Опорна школа №3 у Тетієві – одна з таких. За 40 років там не було жодного капітального ремонту. Обходились поточними ремонтами для усунення мілких проблем, але цього, звичайно, було недостатньо», – акцентував Василь Володін.

Проєкт капітального ремонту освітнього закладу в Тетієві передбачає заміну вікон і дверей із застосуванням енергозберігаючих технологій, утеплення і оздоблення зовнішніх стін фасаду, утеплення перекриття і влаштування відмостків. Його вартість складає понад 13 млн грн. Більше 11 млн грн було виділено з обласного бюджету.

Наразі загальна будівельна готовність об’єкту складає 97%.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА