РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

В ОБУХІВСЬКОМУ РАЙОНІ КАПІТАЛЬНО РЕМОНТУЮТЬ ОДНУ З ДОРІГ

Дата: 09.12.2021 10:17
Кількість переглядів: 144

В Обухівському районі триває капітальний ремонт дороги між Кругликом, Кременищем і Ходосівкою. Роботи на об’єкті розпочали наприкінці літа, зараз основну їх частину вже завершили.

Про це сьогодні, 7 грудня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Дорожня інфраструктура між селами регіону розвивається. Так, зараз працюємо над покращенням інфраструктури в Обухівському районі. За час роботи на об’єкті вже проклали 5,5 км нижнього та верхнього шарів асфальтного покриття», – уточнив Василь Володін.

Наразі на ділянці проводять роботи з влаштування освітлення та в’їздів у двори, а також встановлення бортового огородження.

Проєкт реалізується у рамках програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА