РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Майже 100%: на Київщині завершують прокладання нового асфальту

Дата: 06.12.2021 17:01
Кількість переглядів: 129

На Київщині проклали 98,5% асфальту запланованого на 2021 рік. Йдеться про 80,7 км нового дорожнього покриття.

Про це сьогодні, 6 грудня, повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Переважна частина проєктів, які ми реалізували цьогоріч, стосувалась капітальних ремонтів наших доріг. Завдяки цьому ми не просто ліквідували проблемні ділянки, а «зшили» між собою якісними автошляхами десятки населених пунктів пристоличного регіону. У 2022 році продовжимо вдосконалення нашої дорожньої інфраструктури», – зазначив Василь Володін.

Загалом на цей рік програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» охоплено 54 дорожніх проєктів. Практично всі будівельно-монтажні роботи на об’єктах уже завершили.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА