Привітання з Міжнародним днем добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітнім днем волонтерів)

Шановні волонтери!

Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки за безкорисливу працю на благо процвітання і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує.

Багато років діяльність українських волонтерів є прикладом для кожного. Ваша безкорислива та дуже важлива праця надихає все суспільство. Адже чужий біль, страждання та нужденність не залишають вас байдужими, спонукаючи допомагати тим, хто цього потребує.

Ви благородні, милосердні та небайдужі до чужої біди. На вас чекають, вам дякують, вас поважають та мають за приклад. Ви стали янголами-охоронцями для захисників України, поранених та переселенців. Ви простягаєте руку допомоги, наповнюєте надією зневірені серця. Завдяки вашій копіткій праці світ стає кращим.

Дякуємо всім волонтерам та бажаємо кожному міцного здоров’я, родинного затишку і тепла, наснаги та добробуту.

Рокитнянський селищний голова Юрій БОГДАНОВ,
депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради

Інші статті

Всі статті