РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА
Київська область

ІНКЛЮЗИВНИЙ ДИТСАДОК З’ЯВИТЬСЯ У ВИШНЕВОМУ В РАМКАХ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА»

Дата: 10.11.2021 15:53
Кількість переглядів: 137

У 2022 році у Вишневому на Київщині добудують інклюзивний дитсадок. Це один із п’яти дошкільних навчальних закладів, який у наступному році з’явиться в області в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це сьогодні, 8 листопада, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Діти з обмеженими можливостями мають бути забезпечені комфортом. Знаємо про цю потребу, тому будемо будувати дитсадок із особливими умовами у Вишневому. Ключова мета – створити безбар’єрний заклад. У попередні роки аналогів цьому проєкту в рамках «Великого будівництва» не було. Але я переконаний, що нам вдасться його реалізувати, і він матиме дуже велике соціальне значення», – підкреслив Василь Володін.

Нагадаємо: у 2022 році на Київщині завершать будівництво паралельно п’яти нових дитсадків. Мережу дошкільних навчальних закладів активно розбудовують через постійне збільшення кількості жителів у пристоличному регіоні.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА