РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

Дорожню інфраструктуру Київщини продовжують оновлювати в рамках «Великого будівництва»

Дата: 12.10.2021 14:26
Кількість переглядів: 56

На Київщині триває вдосконалення дорожньої інфраструктури в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Один із об’єктів, де зараз проходять роботи, – це автошлях Обухів-Лісники через Великі Дмитровичі та Ходосівку.

Про це сьогодні, 11 жовтня, зазначив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

«Капітальні ремонти доріг у нас зараз проходять на низці об’єктів. Автошлях Обухів-Лісники, наприклад, капітально ремонтуємо за кошти державної субвенції. Реалізувати проєкт плануємо вже цього року. А до кінця жовтня завершимо влаштування покриття тротуарів, встановлення дорожніх знаків та влаштування узбіч», – деталізував Василь Володін.

Загальна вартість робіт з капітального ремонту складає понад 29 млн грн.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА