РОКИТНЯНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Київська область

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Рокитнянської селищної ради

Дата: 05.04.2021 18:36

Повідомлення

про оприлюднення проєкту регуляторного акта рішення Рокитнянської селищної ради Київської області «Про деякі питання передачі в оренду комунального майна Рокитнянської територіальної громади»

На виконання статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», на підставі Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку передачі в оренду державного та комунального майна затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483, статей 759-786, 793-797 Цивільного кодексу України та статей 230-232, 283-291 Господарського кодексу України відділ з питань управління комунальною власністю Рокитнянської селищної ради Київської області виносить на розгляд сесії Рокитнянської селищної ради Київської області проєкт рішення «Про деякі питання передачі в оренду комунального майна Рокитнянської територіальної громади».

Рішення приймається  з метою врегулювання правових і фінансових відносин між підприємствами, організаціями, установами, закладами та фізичними і юридичними особами, які виникають під час передачі в оренду  комунального майна Рокитнянської територіальної громади.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проєкту регуляторного акта приймаються розробником - відділом з питань управління комунальною власністю Рокитнянської селищної  ради Київської області в письмовій формі, протягом місяця з дня опублікування проєкту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу за адресою: 09601, смт Рокитне, вул. Незалежності, 2.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Рокитнянської селищної ради Київської області  в мережі Інтернет : https://rokytnyanska-gromada.gov.ua/

Начальник відділу                                                            Світлана ЛЕХАН

ПРОЄКТ РІШЕННЯ "Про деякі питання передачі в оренду комунального майна Рокитнянської територіальної громади"

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення Рокитнянської селищної ради Київської області «Про деякі питання передачі в оренду комунального майна Рокитнянської територіальної громади»